Äärekivid

  • Toote liik

  • Toote kõrgus

  • Eesmärk

Äärekivid

Betoonmosaiik pakub turul kahte tüüpi äärekive: tänava- ja murukivid.

Loe edasi

Nagu nimigi ütleb, on toode kõigepealt segmenteeritud kasutuse järgi. Murukivisid on vajalikud kõnnitee ja muruala eraldamiseks ning sillutise tugevdamiseks. Valikus on suur valik murukivisid: Veja 5×20, Veja 6×25, Veja 8×20, Veja 8×30 ja spetsiaalselt jalgrattateedele mõeldud Velo. Kõik tooted erinevad mõõtmete, laiuse ja funktsionaalsuse poolest. Velo toode on mõeldud jalgrattateedele ja jalgrattateelt lihtsaks sisse/välja pääsemiseks.

Teist tüüpi kõnnitee on tänavakanttee. Nende eesmärk on eraldada kõnnitee sõiduteest ning moodustada kurve, sissesõidukohti, ühistranspordipeatusi, liiklusringe, ristmikke, ülekäiguradasid jne. Nendest toodetest paistavad kõverate moodustamisel kõige enam silma Via C, Via CL, Via CR ja Via R1, Via R3, Via R5, Via R8, Via R12 ja Via R0,5 raadiusega tooted.

Pakume naturaalseid, värvilisi äärekive tänavatele ja muruplatsidele. Muude tootevärvide ja pinnakattevariantide kohta pidage nõu meie müügiosakonnaga.

Tooted on saadaval kõigis Betono mozaika müügipunktides Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Šiauliais ja Panevėžys. Klientide mugavuse huvides pakume võimalust saata päringuid, täites lihtsalt meie veebisaidil oleva veebivormi. Me tarnime oma tooteid kogu Leetu, kuid tellimisel palume täpsustada lähim müügiesindus, näiteks Marijampolė kliendile tuleks valida Kaunas, Telšiai – Klaipėda või Šiauliai müügiesindus.

Betoonist äärekivid on haljastustooted, mida saab paigaldada õues, nii eraruumides, näiteks maja ümber, eraldades neid murust, kui ka eraldades neid tänavast, moodustades kõnniteed. Nii era- kui ka avalikes projektides: väljakud, pargid, tööstuspiirkonnad, puhke- ja taasloomepiirkonnad ning linnapiirkonnad, näiteks kõnniteed, jalgrattateed. Toote hind sõltub valitud tekstuurist, värvist ja tekstuurist.

Ostke tooteid sooduspakkumiste ajal odavamalt. Soovitame aga alati, et kliendid hindaksid oma prioriteete: kas osta toode odavamalt või osta toode, mis vastab nende vajadustele.

Loe vähem

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio