Mõõtmed:

780x150x300 mm

Via R5

Kõverate äärekivide moodustamiseks. Painutusraadius 5000 mm.

Betoonmosaiik pakub turul kahte tüüpi äärekive: tänava- ja murukivid.

Nagu nimigi ütleb, on toode kõigepealt segmenteeritud kasutuse järgi. Murukivisid on vajalikud kõnnitee ja muruala eraldamiseks ning sillutise tugevdamiseks. Valikus on suur valik murukivisid: Veja 5×20, Veja 6×25, Veja 8×20, Veja 8×30 ja spetsiaalselt jalgrattateedele mõeldud Velo. Kõik tooted erinevad mõõtmete, laiuse ja funktsionaalsuse poolest. Velo toode on mõeldud jalgrattateedele ja jalgrattateelt lihtsaks sisse/välja pääsemiseks.

Teist tüüpi kõnnitee on tänavakanttee. Nende eesmärk on eraldada kõnnitee sõiduteest ning moodustada kurve, sissesõidukohti, ühistranspordipeatusi, liiklusringe, ristmikke, ülekäiguradasid jne. Nendest toodetest paistavad kõverate moodustamisel kõige enam silma Via C, Via CL, Via CR ja Via R1, Via R3, Via R5, Via R8, Via R12 ja Via R0,5 raadiusega tooted.

Pakume naturaalseid, värvilisi äärekive tänavatele ja muruplatsidele. Muude tootevärvide ja pinnakattevariantide kohta pidage nõu meie müügiosakonnaga.

Tooted on saadaval kõigis Betono mozaika müügipunktides Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Šiauliais ja Panevėžys. Klientide mugavuse huvides pakume võimalust saata päringuid, täites lihtsalt meie veebisaidil oleva veebivormi. Me tarnime oma tooteid kogu Leetu, kuid tellimisel palume täpsustada lähim müügikontor, näiteks Marijampolė kliendile tuleks valida Kaunas, Telšiai – Klaipėda või Šiauliai müügikontor.

Betoonist äärekivid on haljastustooted, mida saab paigaldada õues, nii eraruumides, näiteks maja ümber, eraldades neid murust, kui ka eraldades neid tänavast, moodustades kõnniteed. Nii era- kui ka avalikes projektides: väljakud, pargid, tööstuspiirkonnad, puhkealad ja linnapiirkonnad, näiteks kõnniteed, jalgrattateed. Toote hind sõltub valitud tekstuurist, värvist ja tekstuurist.

Ostke tooteid sooduspakkumiste ajal odavamalt. Soovitame aga alati, et kliendid hindaksid oma prioriteete: kas osta toode odavamalt või osta toode, mis vastab nende vajadustele.

Tellige alates

Tehnilised andmed

Mõõtmed
780x150x300 mm
Toote kaal (kg)
79
Toodete kogus (1m2)
Toodete kogus pakendis (tk)
15
Pakendis olevate toodete pindala (m2)
Pakendi kaal (kg)
1185
Standardi nimi
LST EN 1340:2003 Betoonist äärekivid
Lõhestav tõmbetugevus (Mpa)
≥ 5,0 (2T)
Kulumiskindlus
≤ 20 (4I)
Vee sissetung %
≤ 6,0 (2B)
Betooni tugevusklass
Külmakindlus, kaalukaotus kg/m2
≤ 1,0 (3D)